Kamničanke tudi v Novi Gorici uspešnejše

Datum objave: 28. marec 2022

Objavljeno v: #članice

1. niz

Prvi niz so bolje otvorile gostje iz Kamnika in povedle z rezultatom 0:3. Kasneje so vodile že z rezultatom 1:5. Tretjo točko je priigrala Selena Leban (3:5). Polona Marušič je priigrala 4. točko, Novogoričanke so se približale (4:5). Gostje so ponovno nekoliko ušle, rezultat je bil 6:11. 12. točko je gostjam priigrala Sillah. Gostje so vodile že za devet (6:15). Domača trenerka je zahtevala odmor. 16. točko je priigrala Kostić (6:16). Polona Marušič je priigrala 8. točko (8:17). 20. točko za gostje je priborila Radišković. Pri rezultatu 9:21 je bil čas za ponovni odmor. Gostje so prvi niz uspešno pripeljale do konca, zmagale so z rezultatom (10:25).

2. niz

Začetek drugega niza je bil bolj izenačen (3:3), Novogoričanke so nato povedle za točko (4:3). Peto točko je priigrala Sekulić (5:3). Pri rezultatu 6:3 za domače je bil čas za odmor, na zahtevo gostujočega trenerja. Gostje so se približale, rezultat je bil 7:6 in nato izenačen na 7. točki. Rituper je priigrala osmo točko za domače (8:9), Polona Marušič pa je zaključila za izenačenje na 9. točki. Gostje so nato povedle za dve (9:11). Selena Leban za 10. točko (10:11). Pri rezultatu 10:13 je bil čas za odmor na zahtevo domače trenerke. Charuk za 15. točko Kamničank (11:15). V nadaljevanju so gostje vodile z rezultatom 13:17. Polona Marušič odlično v bloku (15:17). Gostje so v nadaljevanju vodile z rezultatom 16:20 in nato 16:21. Tudi drugi niz se je počasi začel nagibati na stran Kamničank (17:23). Gostje so dobile tudi drugi niz (19:25).

3. niz

V tretjem nizu so gostje že na začetku prevzele pobudo (0:4). Pri rezultatu 2:8 je bil čas za odmor na zahtevo domače trenerke. Gostje so nato le povečevale svojo prednost, vodile so že z rezultatom 2:11. Lebanova je priigrala 3. točko (3:11). 13. točko gostjam je priigrala Charuk (5:13). 14. točka za gostje, v bloku uspešna Pavlović Mori (6:14). Gostje so povedle za deset točk (6:16), nato je bil rezultat 6:18. Pri rezultatu 7:19 je bila čas za odmor, ponovno ga je zahtevala domača trenerka. 20. točko je gostjam priigrala Kostić (8:20). Lebanova za 11. točko (11:21). Tekma se je počasi bližala koncu. Gostje so zanesljivo dobile tudi tretji niz, rezultat je bil 13:25.