STRELE PREMALO ZBRANE V KLJUČNIH TRENUTKIH

Datum objave: 17. december 2021

Objavljeno v: #članice

Domačinke so tekmo otvorile s servisom, toda prva točka je pripadala Koprčankam. Drugo točko ter izenačenje domačim je prinesla Trobec z zgrešenim servisom. Domačinke so nato priigrale še tri točke in vodile z rezultatom 5:2. Pri rezultatu 6:2 je bil čas za odmor. Četrto točko za gostje je z zgrešenim servisom priigrala Selena Leban. Novogoričanke so nadaljevale z dobro predstavo, vodile so že za pet točk (10:5). Prednost so še povečevale, kmalu so vodile za osem točk (16:8). Ponovno je bil čas za odmor. Marušič Špela je priigrala 17. točko. Trobec pa na drugi strani 10. točko gostjem. Goršek je z odličnim napadom priborila 20. točko. Domačinke so potrebovale še pet točk za zmago v prvem nizu (20:10). Pri rezultatu 22:13 je bil ponovno čas za odmor. Gostje so nato priigrale tri točke (23:16). Set je zaključila Rituper, domačinke so dobile prvi niz z rezultatom 25:16. Tudi v drugem nizu so prvo točko dosegle gostje. Leban je kmalu izenačila rezultat, toda vodstvo so ponovno prevzele Koprčanke. Gostje so začele bolje kot v prvem nizu, vodile so z rezultatom 2:6. Sledil je prvi odmor v drugem nizu. V igro je pri domačih vstopila Bagherpour iz igre pa je odšla Damjanović. Gostje so vodile že za šest točk (2:8). Domačinke so se približale (6:9). Novogoričanke so zaostajale le še točko (9:10), toda gostje so kmalu vodile za tri (10:13). Rituper je servirala izven igrišča in nasprotni ekipi priigrala 14. točko (11:14). V Igro je vstopila Žigon iz igre pa je odšla Marušič Špela. Gostje so vodile za tri (15:18). Pri rezultatu 16:20 je sledil odmor, v igro se je ponovno vrnila Goršek iz igre je odšla Makuc. Trobec je z dobrim napadom priigrala 23. točko Koprčankam (17:23). Domače igralke se niso dale, dve zaporedne točke in rezultat je bil 19:23. Odličen napad Đukić in 24. točka Luke Koper (19:25). Blok Trobčeve in drugi niz so dobile gostje. Rezultat je bil tako poravnan na 1:1.   Novogoričanke so začele tretji niz udarno. Povedle so z rezultatom 3:0. Prvo točko je za gostje priigrala Đukić. Odličen blok Bagherpour in rezultat je bil 5:1. Dve zaporedni točki Goršek in domačinke so vodile za pet (8:3). Sledil je odmor. Pet zaporednih točk za Koprčanke in rezultat so z dobro igro poravnale na osem. Sledil je nov odmor. Domače so se po odmoru veselile prve točke in ponovno prevzele vodstvo (9:8). Ponovno smo bili priča izenačenju na 11. Domačinke so nato ponovno vodile (15:13). Gostje se z dobro igro niso dale in rezultat je bil kmalu izenačen na 18. ter kasneje na 19. Ko so gostje priigrale 20. točko je bil čas za odmor. Kasneje so vodile že za dve in sicer 19:21 ter 21:23. Menjava pri domačih - v igro je vstopila Makuc iz igre pa je odšla Goršek, pri rezultatu 22:24 je v igro ponovno vstopila Goršek. Selena Leban je žogo udarila premočno, ta pa je končala izven igrišča. Gostje so dobile tudi tretji niz (23:25). Prvo točko v četrtem nizu so dobile domačinke ter tudi kasneje z dobro igro vodile 5:3 in 6:4. Ko so domačinke vodile 11:7 je bil čas za odmor. Prvo točko je nato dosegla Đukić za Koprčanke (11:8). Domačinke so v četrti niz spet vstopile odločneje, kar se je odražalo tudi na rezultatu. Vodile so že za pet točk (15:10). Pri rezultatu 17:11 za domačinke je ponovno sledil odmor. Novogoričanke so imele vse niti v rokah, da osvojijo četrti niz in tako igro izenačijo na 2:2. Pri gostjah je v igro vstopila Suljić iz igre pa je odšla Dakič. Rezultat je bil 19:13. Rituper je z asom priigrala 22. točko, Novogoričanke so tako potrebovale le še tri. V igro sta za gostje vstopili Šiljić in Širol iz igre pa sta odšli Ćopić in Đukić. Leban je priigrala 23 točko Novogoričankam. Napaka gostij in domačinke so osvojile četrti niz (25:16). Prva točka petega niza je pripadala Luki Koper, toda domačinke so izenačile. Igra je bila na začetku dokaj izenačena, kasneje so povedle gostje za dve točki (2:4). Selena Leban je z odličnim napadom priigrala 3. točko in rezultat je bil 3:5. V igro je pri domačinkah vstopila Bagherpour, iz igre pa je odšla Damjanović. Kavčič je priigrala 7. točko za Koprčanke (5:7). Zgrešen servis domačink in 9. točka za Koprčanke (6:9). Pri rezultatu 7:11 je bil čas za odmor. Dve zaporedni točki domačih in rezultat je bil 9:11. Dakič je priigrala 14. točko Koprčankam (10:14) in čas je bil za ponovni odmor. 15. točka za gostje, ki so dobile peti niz in zmagale z rezultatom 2:3.

Že v soboto se bodo strele lahko oddolžile za poraz doma, saj gostujejo v Kopru.