PRVA ZMAGA PO PREMORU

Tekmo so bolje pričele Šempetranke ki so po dobrih servisih Rituper in bloku Božič, ter točki v napadu Kotnik povedle 3:0.  Na nasprotni strani so po dobrih servisih Grbac gostje takoj izenačile 3:3. Nadaljevanje je bilo izenačeno, na obeh straneh smo videli nekaj uspešnih napadov 8:8 Gostje prvič povedejo za tri točki po napaki v napadu domače ekipe in zaključenem napadu Leban in Đukić 8:11 za prvi odmor domačega trenerja. Sip-e izenačijo po treh zaporednih točkah Lekše dve iz servisa in eno iz napada, ter po zaključenem napadu Kotnik povedejo 12:11.  Po zaključenem napadu Lakovšek in bloku Črnile gostujoči trener vzame prvi odmor 16:13. Gostje že takoj izenačijo po bloku Forštnarič in Leban 16:16. Domači trener po zaključenem napadu Goršek vzame drugi odmor 18:19. Gostje povedejo po dveh blokih Đukić in Pene 20:22.  Sledil je še uspešen napad Pene in as servis Leban 20:24. Niz je pripadel GEN-I volley po napaki Šempetrank 20:25.

Drugi niz bolje pričnejo gostje ki po dveh blokih in napadih povedejo 2:5. Po prestopu druge linije domače ekipe, gostje vodijo 5:8. Gostje po zaključenem napadu Leban povedejo 10:12. Sip-e prvič izenačijo po zaključenem napadu Lekše 13:13. Sledile so štiri točke za gostje po napaki v napadu domače ekipe in zaključenih dveh napadih Pene 13:17 za prvi odmor domačega trenerja. Domači trener je po zaključenem napadu Pene in as servisu Grbac vzel drugi odmor 16:21. Šempetranke se niso več približale in drugi niz je pripadel po napaki v napadu domače ekipe, ekipi GEN-I Volley 17:25.
Tretji niz so bolje pričele gostje, ki so po napaki v napadu domače ekipe in dveh točkih Pene povedle 2:5. Šempetranke se približajo na 6:7 po zaključenem napadu Markovič. Po zaključenem napadu Rituper Sip-e prvič povedejo 10:9 za prvi odmor gostujočega trenerja. Ponovno je sledil padec koncetracije Šempetrank na sprejemu in napadu, gostje povedejo 10:12. Šempetranke se ne predajo in po zaključenem napadu Markovič in bloku Žnidar prvič povedejo za dve točki 16:14. Gostujoči trener po napaki v napadu Sillah 20:17 vzame drugi odmor. Gostje se približajo po napadu Leban 21:20. Sip-e po zaključenem napadu Žnidar in as servisu Markovič povedejo 23:20. Sledile so tri točke gostujoče ekipe po bloku Pene in dveh napakih v napadu Šempetrank 23:23 za prvi odmor domačega trenerja. Prvo zaključno žogo za domačo ekipo pribori Kotnik po zaključenem napadu. Sip-e realizirajo prvo zaključno žogo, saj so bile gostje po napadu Žnidar v mreži 25:23.

Četrti niz bolje začnejo gostje ki po as servisu Pene in lastni napaki domače ekipe povedejo 1:4. Sip-e izenačijo po as servisu Markovič 6:6 in povedejo po bloku Črnile 7:6. Gostje ponovno povedejo za tri točki po bloku Forštnarič in točki v napadu Pene 9:12 za prvi odmor domačega trenerja.  Po bloku Leban gostje povedejo 10:15. Domači trener po točki v napadu Leban vzame drugi odmor 11:17. Šempetranke se približajo po bloku Kotnik in as servisu Markovič16:18 za prvi odmor gostujočega trenerja. Takoj po odmoru za gostje realizira napad Đukić in sledil je še dober servis Leban 16:20. Šempetranke prvič izenačijo po zaključenem napadu Žnidar, bloku Božič in napaki Pene v napadu 20:20 za drugi odmor gostujočega trenerja. Pri rezultatu 20:21 smo videli najdaljšo točko na tekmi, kjer je bilo veliko odličnih obramb in izmenjav, na koncu pa je točko zaključila Žnidar za izenačenje 21:21. Sledila sta zaključen napad Pene in as servis Grbac 21:23. Prvo zaključno žogo za gostje je dosegla Goršek po uspešnem napadu. Gostje so realizirale prvo zaključno žogo po napaki v napadu domače ekipe 22:25.