Novogoričanke boljše od Krimovk

Datum objave: 12. februar 2022

Objavljeno v: #članice

1. niz

Domačinke so na začetku prvega niza z uspešnim blokom povedle, toda gostje iz Ljubljane so rezultat izenačile in nato tudi povedle (1:2). Novogoričanke so nato igro obrnile in povedle z rezultatom 7:3. Gostujoča ekipa je zahtevala odmor. Žigon je priborila deseto točko za domačinke in rezultat je bil 10:6. Lebanova je z zgrešenim servisom gostjam podarila osmo točko (11:8). Ljubljančanke so se nato približale samo na točko (12:11). Sledil je odmor na zahtevo domače trenerke. Nato so gostje rezultat celo poravnale na dvanajst in nato na trinajst. Sekulić je z dobrim napadom priborila 14. točko. 15. točko je priigrala Selena Leban (15:13). Gostje so nato ponovno izenačile rezultat, kasneje pa povedle (16:17). Rezultat je bil nato ponovno izenačen, toda gostje so ponovno povedle za točko (17:18) in kasneje za dve (17:19). Pri rezultatu 17:20 je domača trenerka zahtevala odmor. Novogoričanke so se približale (19:20), toda gostje so nato povedle za dve točki (19:21). Domačinke so lovile rezultat (21:22), toda Ljubljančanke so bile uspešnejše (21:23). Pri rezultatu 23:24 je bil čas za odmor, zahteval ga je gostujoči trener. Ljubljančanke so z zadnjim napadom Krašovec dobile prvi niz z rezultatom 23:25.

2. niz

Začetek drugega niza so uspešno otvorile gostje in povedle z rezultatom 0:2. Domačinke so kaj kmalu rezultat izenačile. Rezultat je bil nato poravnan tudi na tretji točki in kasneje na četrti. Domačinke so nato povedle (5:4), vendar so Ljubljančanke rezultat izenačile. V nadaljevanju so gostje ponovno povedle (6:8), čas je bil za odmor na zahtevo domače trenerke. Gostje so zaigrale še boljše v napadu in povedle za štiri (6:10) in nato za pet (6:11). Z dvema zaporednima točkama so se domačinke približale (8:11). Domačinke se tudi v nadaljevanju niso dale (10:12), toda gostje so ponovno nekoliko ubežale (10:14). Domače igralke so se zbrale in rezultat približale ter kasneje tudi izenačile (14:14). Sledil je odmor na zahtevo gostujočega trenerja. Domačinke so nato povedle (15:14) ter kasneje na 16:14.  V nadaljevanju so se oddaljile za tri točke (18:15). Sledil je odmor na zahtevo gostujočega trenerja. V nadaljevanju so Novogoričanke še vedno vodile za štiri in sicer 20:16 ter kasneje za pet (21:16). V nadaljevanju je bil pri rezultatu 24:20 čas za ponovni odmor. Zahtevala ga je domača trenerka. Novogoričanke so drugi niz dobile z rezultatom 25:20.

3. niz

Tretji niz so odločneje začele domačinke, povedle so z rezultatom 3:1 in nato 4:2. Gostje so nato rezultat izenačile na štiri. Novogoričanke so nato povedle za dve točki in sicer 6:4. Rezultat je bil ponovno izenačen na šest. Sekulić je priigrala sedmo točko za Novogoričanke (7:6). Z uspešnim blokom nato tudi osmo točko (8:6). Gostje so nato rezultat poravnale na osem in kasneje povedle za točko (8:9). Pri rezultatu 8:11 je bil čas za odmor na zahtevo domače trenerke. Ljubljančanke so v nadaljevanju povedle za štiri (9:13) in kasneje še z rezultatom 10:14. Odličen napad Leban in 11. točka za Novogoričanke. 12. je priigrala Bagherpour (12:14). Kasneje so domačinke povedle z rezultatom 16:15, toda gostje so rezultat poravnale. Bagherpour je priigrala 17. točko in novo vodstvo (17:16). Ljubljančanke so v nadaljevanju povedle (17:19), čas je bil za odmor na zahtevo domače trenerke. Rezultat je bil ponovno poravnan na 20. točki. Špela Marušič je priigrala 22. točko (22:20), sledil je odmor na zahtevo gostujočega trenerja. Novogoričanke so dobile tretji niz z rezultatom 25:21.

4.niz

Tudi začetek četrtega niza je bil izenačen (2:2). Nato so Novogoričanke povedle (4:2), Ljubljančanke pa nato ponovno izenačile. Rezultat je bil poravnan tudi na peti točki. Novogoričanke so povedle za dve (8:6) in kasneje za tri točke (9:6). Pri rezultatu 10:6 je bil čas za odmor na zahtevo gostujočega trenerja. Tudi v nadaljevanju so domačinke z dobro igro nadaljevale prevlado in povedle z rezultatom 13:6 in kasneje 14:8. Ljubljančanke so se kasneje nekoliko približale (15:12), čas je bil za odmor na zahtevo domače trenerke. 17. točko je priigrala Lebanova (17:12). Pri rezultatu 18:12 je bil ponovno čas za odmor na zahtevo gostujočega trenerja. V nadaljevanju so bile domače igralke še vedno v rezultatski prednosti (19:15), čeprav so se gostje nekoliko približale. 16. točko gostjam je priigrala Krašovec (21:16). 24. točko in prvo zaključno žogo je priigrala Sekulić (24:17). Rituper je bila uspešna za 25. Novogoričanke so dobile četrti niz z rezultatom 25:18.